PROJEKTOR RZUTNIK EKRAN WYNAJEM

PROJEKTOR - RZUTNIK

EPSON TW-5350 FULL HD 3D WIFI 2200 ANSI

Projektor full HD EPSON TW-5350

Epson TW-5350 to mocny zawodnik na rynku projektorów wyświetlający doskonały obraz w rozdzielczości FULL HD 1920×1080. Dzięki dużej jasności 2200 ANSI idealnie poradzi sobie w prawie każdych warunkach.  Posiadacze telefonów i tabletów z systemem Android mogą również przesyłać filmy i inne treści do projektora za pomocą aplikacji Miracast. Nie potrzebujesz komputera, aby cieszyć się z użytkowania tego projektora!
Projektor posiada wejścia HDMI, a także dodatkowe wyjście na dźwięk, który wyślesz do nagłośnienia.
Projektor wynajmujemy w zestawie ze statywem, a także niezbędnym okablowaniem – zasilanie + przewód sygnałowy obrazu – HDMI + Mini Hdmi + Micro HDMI + przedłużacz audio mini jack 10m.

CENA: 250ZŁ

EPSON TW-750 FULL HD 3400 ANSI

Wynajem projektorów lubin legnica prochowice epson

Epson TW-750 to nasz najnowszy zakup i drugi projektor w ofercie wypożyczalni. Jasność na poziomie 3400 ANSI zapewnia bardzo dobrą widoczność wyświetlanego obrazu w prawie każdych warunkach oświetleniowych (poza mocnym światłem słonecznym). Doskonały obraz w rozdzielczości FULL HD 1920×1080, a także mocne i żywe kolory gwarantują niemal kinową jakość obrazu. Posiadacze telefonów i tabletów z systemem Android mogą również przesyłać filmy i inne treści do projektora  za pomocą aplikacji Miracast. Projektor posiada wejścia HDMI, VGA, a także dodatkowe wyjście na dźwięk, który wyślesz do nagłośnienia. Projektor wynajmujemy w zestawie z niezbędnym okablowaniem – zasilanie + przewód sygnałowy obrazu – HDMI + Mini Hdmi + Micro HDMI + przedłużacz audio mini jack 10m.

CENA: 300ZŁ

EKRAN PROJEKCYJNY

Ekran projekcyjny 84 cale 16:9

Ekran do projektora o rozmiarze 84 cali t.j 186×105 cm w formacie panoramicznym 16:9. Ekran koloru białego, nie prześwitujący, zapewnia doskonałą jakość obrazu. Łatwy montaż i demontaż.

CENA: 49ZŁ

ekran do projektora 110 cali wynajem

Ekran do projektora o rozmiarze 110 cali t.j 240×180 cm w formacie 4:3. Wyświetlisz na nim również obraz full HD 16:9 z naszego projektora o rozmiarach aż 240x135cm ! Ekran koloru białego, nie prześwitujący, zapewnia doskonałą jakość obrazu. Łatwy montaż i demontaż.

CENA: 69ZŁ

Gdzie sprawdzi się nasz projektor?

 • Mecz z kumplami na dużym ekranie
 • Szkolenie firmowe
 • Konferencja
 • Wesele
 • Karaoke

  Wypożyczając sprzęt w OAZIS EVENTS zyskujesz:

  • Fachową pomoc w razie problemów z konfiguracją – sprzęt wynajmujemy z niezbędnym okablowaniem.
  • Bezpłatne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu do potrzeb i budżetu.
  • Możliwość przetestowania każdego sprzętu w naszym magazynie.
  • Usługę dowozu, montażu, demontażu i odbioru sprzętu ( na życzenie ).
  • Aż CZTERY doby wypożyczenia w jednej cenie. Np, pożyczasz w piątek – oddajesz w poniedziałek.

   

Siedziba naszej wypożyczalni imprezowej znajduje się w miejscowości Mierzowice k. Prochowic, tj. 15km od Lubina i Legnicy, 20km od Środy Śląskiej.
Wypożyczalnia projektorów Lubin. Wypożyczalnia projektorów Legnica. Wypożyczalnia projektorów Głogów. Wypożyczalnia projektorów Prochowice. Wypożyczalnia projektorów Mierzowice.