CIĘŻKI DYM / TANIEC W CHMURACH

TANIEC W CHMURACH / CIĘŻKI DYM

Dzięki zastosowaniu profesjonalnej maszyny do tzw. „ciężkiego dymu” uzyskujemy niepowtarzalny efekt unoszenia się Pary Młodej w chmurach. Ciężki dym kłębi się delikatnie nad ziemią stwarzając atmosferę pełną uroku i tajemniczości. Wszystko to tworzy niesamowite tło do zdjęć i filmów. Z pewnością będzie to chwila, którą wszyscy goście weselni zapamiętają na długo.

Ta usługa jest idealnym rozwiązaniem dla par młodych, które średnio radzą sobie na parkiecie. Wydmuchiwany z wytwornicy ciężki dym idealnie przypomina obłoki chmur unoszące się nad podłogą na wysokości ok 25 cm. Dzięki tej usłudze, drobne wpadki i niedoskonałości podczas pierwszego tańca pozostaną niedostrzeżone. Wasi goście będą patrzeć na to co najważniejsze, czyli szczęście na Waszych twarzach!

Ciężki dym sprawdzi się nie tylko podczas pierwszego tańca w chmurach. W ten sam sposób możemy wykorzystać go na wjazd weselnego tortu. Z pewnością podkreśli on wyjątkowość chwili i stworzy magiczny klimat.

Dodatkowe zastosowanie naszych wytwornic do ciężkiego dymu to na przykład prezentacje nowości i inne eventy branżowe, W szczególności salony samochodowe, gdzie następuje odsłonięcie nowego modelu pojazdu.

Nasza wytwornica pracuje na suchy lód, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać maksymalny efekt przez 4 minuty.

Gdzie sprawdzi się nasza usługa?

WESELA I INNE EVENTY

PREZENTACJE SAMOCHODÓW

POKAZY I GALE NOWOŚCI

NASZE REALIZACJE TAŃCA W CHMURACH

pierwszy taniec pary młodej na tle napisu love, cieżki dym

Co zyskasz wybierając tą usługę ?

WYJĄTKOWE TŁO DO FILMU I ZDJĘCIA

OSZCZĘDZISZ SPORO STRESU

EFEKT WOW NA USTACH GOŚCI

Nasze usługi wytworzenia ciężkiego dymu na pierwszy taniec w chmurach świadczymy w promieniu 150km od LUBINA obejmując województwa dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie oraz lubuskie. Większe miasta w które mieliśmy okazje już odwiedzić to: Legnica, Polkowice, Głogów, Chojnów, Chocianów, Leszno, Rawicz, Zielona Góra, Nowa Sól, Bolesławiec, Jawor, Złotoryja, Wrocław, Jelenia Góra, Świdnica, Wałbrzych, Zgorzelec, Wołów, Środa Śląska, Opole oraz Oława.

sightcare https://11lhzwn.cortexi2023.com glucotrustsite.com black desert coin https://1bbzqmh.cortexi2023.com glucotrust official website https://72rl30.glucotrustt.com Sports Betting geciktirici krem buy cortexi cortexi buy delivery cortexi glucotrust reviews amiclear official website