OŚWIETLENIE NA TWOJĄ IMPREZĘ LUBIN LEGNICA POLKOWICE GŁOGÓW

OŚWIETLENIE NA WYNAJEM

LISTWY LED

Light 4 me pixel bar listwa led dekoracja

LIGHT4ME PIXEL BAR 24x3W MKII to lekka listwa oświetleniowa  o 25 stopniowym kącie świecenia zamknięta w solidnej, metalowej obudowie. Źródło światła stanowią 24 mocne, 3-watowe diody LED pracujące w palecie kolorów RGB (red, green, blue)

Listwy można łączyć ze sobą przewodami zasilającymi od jednej do drugiej, tzw. Pixel bar idealnie sprawdza się jako oświetlenie sceniczne. Jest doskonałym rozwiązaniem do dekoracji światłem wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, w szczególności sali weselnych

DOSTĘPNE : 55 sztuk

CENA: 40 ZŁ SZTUKA

LIGHT4ME LED BAR UV 18 ULTRAFIOLET to lekka listwa oświetleniowa emitująca światło ultrafioletowe, wyposażona w 18 3-watowych diód UV. Soczewki rozpraszają światło pod kątem aż 65 stopni, co daje bardzo duże użyteczne pole pokrycia. Idealne na domowe white/fluo party, a przy zastosowaniu minimum 2-4 sztuk na imprezy okolicznościowe organizowane na salach. 

DOSTĘPNE : 4 sztuki

CENA: 40 ZŁ SZTUKA

REFLEKTORY LED PAR

Light4me IRON Par reflektor Led do dekoracji na wynajem

LIGHT4ME IRON PAR PŁASKI LED RGBW to płaski PAR z 7 mocnymi, 10-watowymi diodami RGBW. Dzięki płynnej regulacji kolorów możemy uzyskać całą paletę barw. Reflektor idealnie sprawdzi się podczas koncertu, eventu czy do dekoracji światłem sali bankietowej.

IRON PAR to najmocniejszy reflektor w wypożyczalni OAZIS EVENTS. Posiada dwa wentylatory chłodzące z automatyczną regulacją obrotów dzięki czemu urządzenie jest praktycznie niesłyszalne i ma odpowiednie chłodzenie.

KLIKNIJ I ZOBACZ JAK ŚWIECI

DOSTĘPNE : 50 sztuk

CENA: 40 ZŁ SZTUKA

EFEKTY LED

ADJ STARBURST – ŚWIECĄCA KULA LED

Starburst jest świetnym efektem LED przypominający kulę lustrzaną, która obraca się w rytm muzyki i wyświetla ostre multikolorowe promienie świetlne.

Z źródłem światła 5 x 15W diody HEX (RGBWY+Purple) Starburst zapewnia dostęp do szerokiej palety kolorów, co udostępnia elastyczność i twórcze możłiwości barwowe wyświetlanych promieni świetlnych. Efekt przyciągający uwagę na każdej imprezie.

Aby zapewnić jak najlepszy efekt strumieni świetlnych, urządzenie polecamy wypożyczać wraz z WYTWORNICĄ DYMU.

KLIKNIJ I ZOBACZ JAK ŚWIECI

DOSTĘPNE : 4 sztuki

CENA: 100ZŁ

belka led octo par

BELKA LED OCTO PAR FLOWER to mobilny zestaw oświetleniowy LED na statywie z możliwością sterowania bezprzewodowym pilotem, a także trybem reakcji na dźwięk i wyborem stałych kolorów z palety RGB. złożony ze statywu, listwy z czterema reflektorami typu par i czterema typu flower par.  Jeden efekt wystarcza na salę na 30-50 osób. Przy większych salach polecamy do zestawu drugi efekt z oferty poniżej. OSIEM W JEDNYM!

Aby zapewnić jak najlepszy efekt strumieni świetlnych, urządzenie polecamy wypożyczać wraz z dymiarką

KLIKNIJ I ZOBACZ JAK ŚWIECI

DOSTĘPNE : 1 sztuka

CENA: 150ZŁ

BELKA LED HEXA PAR FLOWER to mobilny zestaw oświetleniowy LED na statywie z możliwością sterowania bezprzewodowym pilotem, a także trybem reakcji na dźwięk i wyborem stałych kolorów z palety RGB. złożony ze statywu, listwy z czterema reflektorami typu par i dwoma typu flower par.  Jeden efekt wystarcza na salę na 30-50 osób. Przy większych salach polecamy do zestawu drugi efekt z oferty powyżej. SZEŚĆ W JEDNYM!

Aby zapewnić jak najlepszy efekt strumieni świetlnych, urządzenie polecamy wypożyczać wraz z dymiarką

KLIKNIJ I ZOBACZ JAK ŚWIECI

DOSTĘPNE : 1 sztuka

CENA: 120ZŁ

BELKA LED QUAD PAR MKII to mobilny zestaw oświetleniowy LED na statywie z możliwością sterowania bezprzewodowym pilotem, a także trybem reakcji na dźwięk i wyborem stałych kolorów z palety RGB. złożony ze statywu, listwy z czterema reflektorami typu par. Jeden efekt wystarcza na salę na 30-50 osób. Przy większych salach polecamy do zestawu drugi efekt z oferty! Bardzo dobry jako punktowy oświetlacz spot, do oświetlenia konkretnych miejsc, np. mównicy, czy wyróżnienia kolorem elementu danej lokacji.

Aby zapewnić jak najlepszy efekt strumieni świetlnych, urządzenie polecamy wypożyczać wraz z dymiarką.

KLIKNIJ I ZOBACZ JAK ŚWIECI

DOSTĘPNE : 3 sztuki

CENA: 100ZŁ

ADJ IKON IR - projektor GOBO 60W

ADJ IKON IR 60W jest bardzo wydajnym projektorem gobo wyposażonym w jasną, mocną diodę LED o mocy 60W (7500K). Urządzenie zostało wyposażone w wysokiej jakości soczewki, które oddają idealną ostrą i przejrzystą projekcję. Użytkownicy projektora mogą ustawić jasność światła oraz obrót na tylnym panelu urządzenia. Do projektora możemy wykonać dowolną tarczę GOBO, a także użyczyć z wzorów uniwersalnych, które już posiadamy.

KLIKNIJ I ZOBACZ JAK ŚWIECI

DOSTĘPNE : 2 sztuki

CENA: 150ZŁ SZTUKA

WYTWORNICE DYMU

Maszyna do dymu dymiarka na wynajem

DJ POWER DF-V9C WYTWORNICA DYMU
Bardzo wydajna i wytrzymała wytwornica dymu. Urządzenie posiada inteligentny system podtrzymywania temperatury bloku grzewczego, co pozwala na szybsze i bardziej wydajne korzystanie z wytwornicy. W zestawie otrzymujemy również dwa piloty – przewodowy  oraz bezprzewodowy (zasięg do 25m). Wytwornica posiada 800 W mocy i pojemnik na płyn o pojemności 1 litra.

KLIKNIJ I ZOBACZ DZIAŁANIE

DOSTĘPNE : 4 sztuki

CENA: 50 ZŁ

Wytwornica dymu na wynajem

LIGHT4ME DF-1500 WYTWORNICA DYMU
Największa w naszej ofercie, bardzo wydajna i wytrzymała wytwornica dymu / mgły o mocy aż 1500w! Urządzenie posiada dużą moc i zapewnia maksymalny efekt wyrzutu dymu w objętości aż 340m3/min W zestawie otrzymujemy również dwa piloty – przewodowy  oraz bezprzewodowy (zasięg do 25m). Wytwornica posiada 1500 W mocy i pojemnik na płyn o pojemności 1,5 litra.

KLIKNIJ I ZOBACZ DZIAŁANIE

DOSTĘPNE : 1 sztuka

CENA: 70 ZŁ

STATYWY

Statyw na jeden punkt świetlny

ATHLETIC LS3 – to statyw oświetleniowy o maksymalnej wysokości roboczej 310cm. Średnica rury 28mm. W zestawie adapter umożliwiający montaż JEDNEGO punktu świetlnego. 

DOSTĘPNE : 2 sztuki

CENA: 30 ZŁ SZTUKA

Statyw T na światła 120cm

ATHLETIC LS3 KIT + BELKA 120CM- to statyw oświetleniowy o maksymalnej wysokości roboczej 310cm. Średnica rury 28mm. W zestawie belka umożliwiająca montaż do ośmiu punktu świetlnych.

DOSTĘPNE : 2 sztuki

CENA: 30 ZŁ

Wypożyczając sprzęt w OAZIS EVENTS zyskujesz:

  • Fachową pomoc w razie problemów z konfiguracją.
  • Bezpłatne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu do potrzeb i budżetu.
  • Możliwość przetestowania każdego sprzętu w naszym magazynie.
  • Usługę dowozu, montażu, demontażu i odbioru sprzętu ( na życzenie ).
  • Aż CZTERY doby wypożyczenia w jednej cenie. Np, pożyczasz w piątek – oddajesz w poniedziałek.

 

Siedziba naszej wypożyczalni imprezowej znajduje się w miejscowości Mierzowice k. Prochowic, tj. 15km od Lubina i Legnicy, 20km od Środy Śląskiej.

Jesteśmy największą wypożyczalnią sprzętu imprezowego, nagłośnieniowego i oświetleniowego na terenie zagłębia miedziowego.  Obsługujemy klientów z miejscowości Lubin, Legnica, Polkowice, Głogów, Chojnów, Chocianów, Jawor, Złotoryja, Środa Śląska, Ścinawa Oświetlenie na wynajem Lubin.

Oazis-events – Nagłośnienie i oświetlenie na wynajem na Twoją imprezę.