Nagłośnienie Ślubów

Nagłośnienie ślubów plenerowych

Ślub plenerowy to wydarzenie jak z bajki. Przysięga pod gołym niebem, szum fal lub drzew w cudownym, zielonym otoczeniu robi wrażenie na gościach i na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Jednak ceremonia w plenerze rządzi się trochę innymi prawami niż ta, którą celebruje się pod dachem kościoła. Poza pięknym wystrojem miejsca warto pomyśleć także o systemie nagłośnieniowym, który pozwoli na to by wasza przysięga była wyraźnie słyszalna przez wszystkich gości, bez względu na to w którym rzędzie usiądą.

ślub plenerowy

Dodatkowo możecie umilić gościom czas oczekiwania na rozpoczęcie zaślubin czy złożenie życzeń wybierajac kilka utworów, które puścimy dla Was w tle. Naszą usługę świadczymy kompleksowo, zapewniamy sprzęt jak i obsługę nagłośnienia podczas całej ceremonii.

Oferta jest kierowana bezpośrednio do par młodych jak i do Wedding Planner’ów, którzy chcą zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usługi.
 

KOSZT USŁUGI: 400ZŁ

Cena nie zawiera kosztów dojazdu.

Nasze usługi nagłośnienia świadczymy w promieniu 50km od LUBINA obejmując głównie województwo dolnośląskie. Jednakże większe miasta, które mieliśmy okazje już odwiedzić to: Legnica, Polkowice, Głogów, Chojnów, Chocianów,  Jawor, Złotoryja, Wrocław, Wołów, Środa Śląska.

Teksty zawarte na powyższej stronie są własnością intelektualną firmy OAZIS-EVENTS.PL i zabrania się ich kopiowania.