DEKORACJE ŚWIATŁEM

DEKORACJE ŚWIATŁEM

Dekoracja światłem OAZIS EVENTS to niezwykła usługa, która zdecydowanie przenosi zabawę / imprezę / event na totalnie inny poziom. Dodatkowo tworzy wyjątkową i magiczną atmosferę już od samego początku. Wybierając nasze dekoracje światłem nie musicie już bawić się przy zapalonym świetle standardowych żarówek. To da Wam i Waszym gościom poczucie większej swobody już od pierwszych chwil na parkiecie!

Przy użyciu nowoczesnej technologi ledowej (listwy oraz reflektory) oświetlamy i wyróżniamy nie tylko miejsce/ściankę Pary Młodej, ale także sufity, ściany, okna, stoliki barowe/kawowe i filary. Dodatkowo kolorystykę oświetlenia idealnie komponujemy w całość z resztą wystroju.  Z pewnością dopasujemy się do Waszych oczekiwań służąc jednocześnie radą, a także całym naszym doświadczeniem.

Gdzie sprawdzi się nasza usługa?

WESELA

EVENTY FIRMOWE

POKAZY MODY

KONFERENCJE

IMPREZY SPORTOWE

GALERIE HANDLOWE

SALONY SAMOCHODOWE

TARGI TEMATYCZNE

GALE NOWOŚCI

EVENTY ŚWIĄTECZNE

Oświetlenie fiolet i stare pałacowe drzwi Mojęcice

NASZE REALZACJE

ZDJĘCIA PRZED I PO

Co zyskasz wybierając tą usługę?

WYJĄTKOWY I MAGICZNY KLIMAT

WSPANIAŁE TŁO DO ZDJĘĆ

EFEKT WOW NA USTACH GOŚCI

Nasze usługi dekoracji światłem świadczymy w promieniu 150km od LUBINA obejmując głównie województwa dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie oraz lubuskie. Jednakże większe miasta, które mieliśmy okazje już odwiedzić to: Legnica, Polkowice, Głogów, Chojnów, Chocianów, Leszno, Rawicz, Zielona Góra, Nowa Sól, Bolesławiec, Jawor, Złotoryja, Wrocław, Jelenia Góra, Świdnica, Wałbrzych, Zgorzelec, Wołów, Środa Śląska, Opole oraz Oława.

Dekoracja światłem, napis LOVE, taniec w chmurach, pikowana ścianka