Oferta – OAZIS ONE MAN SHOW

OFERTA

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, powstała nowa usługa muzyczna Oazis One Man Show. Przedstawiam wam jedyny taki projekt, który pozwala połączyć zamysł klasycznego wesela, biesiady, polskich i zagranicznych hitów granych na żywo, jak i muzyki mechanicznej. Na scenie, jeden człowiek, człowiek orkiestra i konferansjer, który Wam to wszystko zapewni.

Oazis One Man Show to doskonały wybór dla Par/osób, które stoją przed dylematem czy wybrać zespół muzyczny, czy DJ. Jak wiadomo, każda opcja ma swoje plusy i minusy. Zdecydowanym atutem dobrego zespołu jest muzyka grana na żywo, przyjemny wokal, prowadzenie biesiady za stołami, czy dogrywanie solówek czy kolejnego refrenu dla roztańczonej publiczności. Z kolei repertuar jest już ograniczony i jesteśmy skazani na utwory, które zespół ma opracowane i oferuje w swoim repertuarze. Często brak w nim nowości czy klubowych hitów, których zespół nie jest w stanie zagrać. Przy wyborze DJ co prawda nie mamy już ograniczeń w przypadku utworów, natomiast cała magia klasycznego wesela już często nam umyka.

Oczywiście istnieje możliwość poprowadzić imprezę tylko w jednym stylu – wybór zależy od Was samych i Waszych preferencji…. ALE !

NIE MUSISZ WYBIERAĆ !

Oazis One Man Show łączy wszystkie atuty zespołu jak i DJ’a. To połączenie muzyki granej na keyboardzie i muzyki granej z konsoli. Teraz możesz mieć klasyczne wesele, prowadzone w nowoczesnym stylu! Zagram i zaśpiewam utwory, bez których wesela nie wyobrażają sobie starsi goście, poprowadzę biesiady z akordeonem, tańce animacyjne, oczepiny i zabawy weselne, zrobię muzyczne show w rytmie bluesa czy rocka, a w kolejnym bloku muzycznym dam się wyszaleć młodym na parkiecie w energicznych rytmach muzyki elektronicznej.

Wybierając tą usługę masz nieograniczone możliwości i gwarancje zadowolenia wszystkich gości. To całkowita nowość na rynku muzycznym, oferuję coś, czego nie ma nikt! Wieloletnie doświadczenie, energię i miłość do muzyki w każdej postaci! Mówią, że muzyka łączy pokolenia, dlatego chcę Wam dać jak najwięcej możliwości i jak najmniej ograniczeń w tym dniu.

Świadczę również usługi oprawy muzycznej podczas błogosławieństwa Pary Młodej. Całość odbywa się przy akompaniamencie akordeonu w dwóch możliwych scenariuszach. W pierwszym rolę przejmują Wasi rodzice, a ja zapewniam muzyczne tło. W drugim natomiast, Wy i Wasi rodzice jesteście postaciami pięknie zaaranżowanego opowiadania, a ja jestem jego narratorem. Oczywiście bierzecie w nim czynny udział. Idealne połączenie radości i wzruszenia. Co najważniejsze, nie stresujecie się żadną wpadką przed kamerą, bo główny przebieg omawiamy wcześniej, a nad poprawną realizacją czuwam ja.

GDZIE SPRAWDZĄ SIĘ MOJE USŁUGI?

WESELA

IMPREZY URODZINOWE

STUDNIÓWKI

IMPREZY FIRMOWE

Pamiętajcie, że ostateczna cena usługi zależy od wielu czynników, między innymi od pakietu usług dodatkowych, z których możecie skorzystać. Kliknijcie i zapytajcie o dostępność terminu, a w odpowiedzi otrzymacie szczegółową ofertę, którą spersonalizujecie pod swoje potrzeby.

Dj na wesele, zespół muzyczny na wesele. Dalej się zastanawiasz? Obsłużyłem już klientów z miejscowości Lubin, Legnica, Polkowice, Głogów, Chojnów, Chocianów, Jawor, Złotoryja, Środa Śląska, Wrocław i wiele wiele więcej.

Oazis ONE MAN SHOW – Wyjątkowa oprawa muzyczna na twoje wesele.