DEKORACJE ŚWIATŁEM

DEKORACJE ŚWIATŁEM

Dekoracja światłem OAZIS EVENTS to niezwykła usługa, która zdecydowanie przenosi zabawę / imprezę / event na totalnie inny poziom. Dodatkowo tworzy wyjątkową i magiczną atmosferę już od samego początku. Wybierając nasze dekoracje światłem nie musicie już bawić się przy zapalonym świetle standardowych żarówek. To da Wam i Waszym gościom poczucie większej swobody już od pierwszych chwil na parkiecie!

Przy użyciu nowoczesnej technologi ledowej (listwy oraz reflektory) oświetlamy i wyróżniamy nie tylko miejsce/ściankę Pary Młodej, ale także sufity, ściany, okna, stoliki barowe/kawowe i filary. Dodatkowo kolorystykę oświetlenia idealnie komponujemy w całość z resztą wystroju.  Z pewnością dopasujemy się do Waszych oczekiwań służąc jednocześnie radą, a także całym naszym doświadczeniem.

Gdzie sprawdzi się nasza usługa?

WESELA

EVENTY FIRMOWE

POKAZY MODY

KONFERENCJE

IMPREZY SPORTOWE

GALERIE HANDLOWE

SALONY SAMOCHODOWE

TARGI TEMATYCZNE

GALE NOWOŚCI

EVENTY ŚWIĄTECZNE

NASZE REALZACJE

ZDJĘCIA PRZED I PO

Co zyskasz wybierając tą usługę?

WYJĄTKOWY I MAGICZNY KLIMAT

WSPANIAŁE TŁO DO ZDJĘĆ

EFEKT WOW NA USTACH GOŚCI

Nasze usługi dekoracji światłem świadczymy w promieniu 150km od LUBINA obejmując głównie województwa dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie oraz lubuskie. Jednakże większe miasta, które mieliśmy okazje już odwiedzić to: Legnica, Polkowice, Głogów, Chojnów, Chocianów, Leszno, Rawicz, Zielona Góra, Nowa Sól, Bolesławiec, Jawor, Złotoryja, Wrocław, Jelenia Góra, Świdnica, Wałbrzych, Zgorzelec, Wołów, Środa Śląska, Opole oraz Oława.