Witaj!
Bardzo nam miło, że zawitałeś na naszej stronie! Pozwól, że przejdziemy na „TY”.  Wierzymy, że dobry biznes przynosi korzyści dla obu stron, dlatego z naszymi klientami zawsze budujemy przyjazne relacje oparte na zasadzie podwójnej wygranej. Tylko dzięki temu mamy możliwość stworzyć solidny fundament pod udaną współpracę. Wiemy, że wybór wymarzonego zespołu na wesele i inne imprezy to nie łatwe zadanie, dlatego poniżej przedstawimy wiele aspektów, które pomogą Ci podjąć dobrą decyzję.

KIM JESTEŚMY ?

Jesteśmy młodym i energicznym duetem z Lubina k. Legnicy, który gwarantuje oryginalną i niepowtarzalną oprawę muzyczną na wszelkiego rodzaju eventach. Z przyjemnością zagramy wszędzie tam, gdzie liczy się dobra muzyka, zabawa i wspaniała atmosfera. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, staramy się, by nasi klienci czuli się wyjątkowi. Każdą imprezę prowadzimy z wymaganym profesjonalizmem współpracując przy tym z obsługą sali i cateringiem. Zabawiamy Waszych gości nie tylko muzyką, lecz śmiesznymi zabawami ze smakiem, które doskonale integrują wszystkich obecnych. Pragniemy kreować najlepsze wspomnienia. Nasze realizacje, opinie klientów oraz więcej materiałów audio-wizualnych odnajdziecie również na naszym fanpage oraz na kanale YouTube. Główny obszar naszej działalności to Dolny Śląsk ( Lubin, Legnica, Polkowice, Głógów ) oraz Wielkopolska, ale bez problemu dojedziemy w każdy zakątek Polski na Waszą wymarzoną imprezę. W zakładce oferta, znajdziesz więcej informacji o tym, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

SKŁAD ZESPOŁU

KLAUDIA

-wokal-

Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w Lubinie. Laureatka wielu festiwali piosenki polskiej oraz obcojęzycznej.
Uwaga!!!
Czaruje wokalem, zaraża uśmiechem 🙂

JERZY
-instrumenty klawiszowe-
-wokal-

Ukończył z wynikiem bardzo dobrym szkołę muzyczną w Lubinie w klasie fortepianu. Duże doświadczenie sceniczne kształtował przez lata, współpracując z wieloma zespołami muzycznymi. Niektórzy mówią o nim człowiek orkiestra, jeszcze inni, że urodził się z klawiszami w kołysce…

CO NAS WYRÓŻNIA SPOŚRÓD INNYCH ZESPOŁÓW ?

MUZYKA

Tworzymy wyjątkowe i ciekawe aranżacje, których nie usłyszycie nigdzie indziej. Wprowadzamy nowoczesne brzmienia!

GRA NA ŻYWO

Nie wspieramy się żadnymi gotowymi podkładami MIDI oraz MP3. Nie gramy z playbacku – nie wciskamy kitu!

REPERTUAR

Nie ograniczamy się tylko do weselnych klasyków z gatunku disco polo – czasami lubimy zaskoczyć Was ambitniejszą muzyką.

ELASTYCZNOŚĆ

Nieustannie opracowujemy nowe utwory i zabawy, spełniając przy tym Wasze życzenia. Jesteśmy dla Was!

NOWOCZESNOŚĆ

Nieprzerwanie inwestujemy i wspieramy się najlepszą technologią sceniczną. Cenimy sobie jakość, niezawodność i Wasze zadowolenie!

PROFESJONALIZM

W naszej pracy nie spożywamy alkoholu, dzięki czemu prowadzimy całą uroczystość od początku do końca na najwyższym poziomie.

goście weselni na tle zespołu
ZESPÓŁ MUZYCZNY OAZIS - NOWA JAKOŚĆ MUZYKI NA TWOIM WESELU!
Zespół Muzyczny OAZIS