OŚWIETLENIE NA TWOJĄ IMPREZĘ LUBIN LEGNICA POLKOWICE GŁOGÓW

OŚWIETLENIE NA WYNAJEM

LISTWY LED

Listwa ledbar Mega Light Bar 8 IR dekoracja

LIGHT4ME MEGA LIGHT BAR LED 8 RGB, to smukła listwa RGB o 30° kącie świecenia,która oferuje wiele możliwości na scenie, w klubie czy dekoracji światłem sal weselnych, bankietowych, restauracji. Listwa posiada możliwość sterowania za pomocą pilota. Pilot dołączamy gratis, gdy ilość wypożyczanych belek wynosi co najmniej 4 sztuki.

Listwy można łączyć ze sobą przewodami zasilającymi od jednej do drugiej, tzw. „Podaj dalej”

KLIKNIJ I ZOBACZ JAK ŚWIECI

DOSTĘPNE : 24 sztuki

CENA: 25 ZŁ SZTUKA

Light 4 me pixel bar listwa led dekoracja

LIGHT4ME PIXEL BAR 24x3W MKII to lekka listwa oświetleniowa  o 25 stopniowym kącie świecenia zamknięta w solidnej, metalowej obudowie. Źródło światła stanowią 24 mocne, 3-watowe diody LED pracujące w palecie kolorów RGB (red, green, blue)

Listwy można łączyć ze sobą przewodami zasilającymi od jednej do drugiej, tzw. Pixel bar idealnie sprawdza się jako oświetlenie sceniczne. Jest doskonałym rozwiązaniem do dekoracji światłem wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, w szczególności sali weselnych

DOSTĘPNE : 55 sztuk

CENA: 30 ZŁ SZTUKA

REFLEKTORY LED PAR

Reflektor LED Basic Par Light For Me imprezowy

LIGHT4ME BASIC FLAT PAR RGB 18x3W to płaski reflektor PAR na bazie diód LED o wysokiej wydajności. Produkt wyposażony jest w osiemnaście diod o mocy 3W każda (6 czerwonych, 6 zielonych, 6 niebieskich).

Urządzenie zostało wyposażone w podwójny uchwyt montażowy dzięki czemu poza klasycznym podwieszeniem może zostać postawione stabilnie na podłożu.

KLIKNIJ I ZOBACZ JAK ŚWIECI

DOSTĘPNE : 2 sztuki

CENA: 20 ZŁ SZTUKA

Light4me Quad Par reflektor LED

LIGHT4ME QUAD PAR 8x10w RGBW to doskonała propozycja lekkiego mobilnego reflektora w wypożyczalni OAZIS EVENTS Urządzenie zostało wyposażone w osiem diód o mocy 10w każda, w wersji RGBW. Szeroka gama kolorów oraz cicha praca to zalety, dzięki którym PAR świetnie sprawdzi się jako element oświetlenia dekoracyjnego, lub jako dopełnienie zestawu oświetleniowego dla zespołów i DJ.

KLIKNIJ I ZOBACZ JAK ŚWIECI

DOSTĘPNE : 8 sztuk

CENA: 25 ZŁ SZTUKA

Light4me IRON Par reflektor Led do dekoracji na wynajem

LIGHT4ME IRON PAR PŁASKI LED RGBW to płaski PAR z 7 mocnymi, 10-watowymi diodami RGBW. Dzięki płynnej regulacji kolorów możemy uzyskać całą paletę barw. Reflektor idealnie sprawdzi się podczas koncertu, eventu czy do dekoracji światłem sali bankietowej.

IRON PAR to najmocniejszy reflektor w wypożyczalni OAZIS EVENTS. Posiada dwa wentylatory chłodzące z automatyczną regulacją obrotów dzięki czemu urządzenie jest praktycznie niesłyszalne i ma odpowiednie chłodzenie.

KLIKNIJ I ZOBACZ JAK ŚWIECI

DOSTĘPNE : 50 sztuk

CENA: 30 ZŁ SZTUKA

EFEKTY LED

Double derby efekt led świetlny dyskotekowy

LED TECHNIK DOUBLE DERBY to efekt sceniczny z dwoma 3 watowymi diodami. Praktycznie bezobsługowe działanie. Posiada wbudowany automatyczny tryb działania oraz funkcję reakcji na dźwięk.

KLIKNIJ I ZOBACZ JAK ŚWIECI

DOSTĘPNE : 1 sztuka

CENA: 30 ZŁ

Doubleairship efekt led na imprezy

LIGHT4ME DOUBLE AIRSHIP RGBW to mały , poręczny i łatwy w obsłudze flower beam stworzy świetny efekt uzupełniający na parkiecie .

Mocne diody LED zapewniają dużą jasność wyświetlanych wzorów.
Dzięki trybowi Sound, wzory wyświetlane są w rytm muzyki tworząc świetny efekt pokrywający sporą przestrzeń na parkiecie.

KLIKNIJ I ZOBACZ JAK ŚWIECI

DOSTĘPNE : 1 sztuka

CENA: 25 ZŁ

ADJ IKON IR - projektor GOBO 60W

ADJ IKON IR 60W jest bardzo wydajnym projektorem gobo wyposażonym w jasną, mocną diodę LED o mocy 60W (7500K). Urządzenie zostało wyposażone w wysokiej jakości soczewki, które oddają idealną ostrą i przejrzystą projekcję. Użytkownicy projektora mogą ustawić jasność światła oraz obrót na tylnym panelu urządzenia. Do projektora możemy wykonać dowolną tarczę GOBO, a także użyczyć z wzorów uniwersalnych, które już posiadamy.

KLIKNIJ I ZOBACZ JAK ŚWIECI

DOSTĘPNE : 2 sztuki

CENA: 100ZŁ SZTUKA

LASERY

Laser dyskotekowy podwójny zielony

SCANIC TWO HEAD GREEN LASER to podwójny laser koloru zielonego, który posiada diody laserowe o mocy 100mW i 60mW. Idealny wybór dla początkujących DJ, którzy chcą niewielkim kosztem uzyskać mocny efekt.

Pracuje zarówno w trybie samodzielnym, jak i w trybie sterowanym dźwiękiem.

KLIKNIJ I ZOBACZ JAK ŚWIECI

DOSTĘPNE : 1 sztuka

CENA: 40 ZŁ

laser na wynajem laserworld

LASERWORLD EL-200 RGY jest systemem multi kolorowym o całkowitej mocy 200mW. Moduł czerwonej diody laserowej o długości fali 650nm oraz moduł diody koloru zielonego DPSS o długości fali 532nm zapewnia jasne promienie oraz piękne kolory. Laser posiada około 50 podstawowych wzorów takich jak płaszczyzny, tunele, siatki, fale itp., wzory mogą być również wyzwalane poprzez kontroler dmx. Tryb auto oraz tryb rekacji na dźwięk są również dostępne. 

KLIKNIJ I ZOBACZ JAK ŚWIECI

DOSTĘPNE : 1 sztuka

CENA: 40 ZŁ

WYTWORNICE DYMU

Maszyna do dymu dymiarka na wynajem

DJ POWER DF-V9C WYTWORNICA DYMU
Bardzo wydajna i wytrzymała wytwornica dymu. Urządzenie posiada inteligentny system podtrzymywania tempratury bloku grzewczego, co pozwala na szybsze i bardziej wydajne korzystanie z wytwornicy.​ W zestawie otrzymujemy również dwa piloty – przewodowy z 4,5m kablem oraz bezprzewodowy (zasięg do 25m). Wytwornica posiada 750 W mocy i pojemnik na płyn o pojemności 1,3 litra.

KLIKNIJ I ZOBACZ DZIAŁANIE

DOSTĘPNE : 1 sztuka

CENA: 30 ZŁ

Maszyna do ciężkiego dymu

DISCOLAND VIPER 3 – to maszyna do ciężkiego dymu. Jest maksymalnie zautomatyzowana, bezprzewodowa i bardzo prosta w obsłudze. Wystarczy nalać gorącej wody, wsypać suchy lód (ok. 15 kg) i nacisnąć przycisk na bezprzewodowym pilocie. Grzałka o mocy 3KW nagrzewa wodę w urządzeniu do 80*C w ciągu max. 45 minut

KLIKNIJ I ZOBACZ DZIAŁANIE

DOSTĘPNE : 1 sztuka

CENA: 250 ZŁ

STATYWY

Statyw na jeden punkt świetlny

ATHLETIC LS3 – to statyw oświetleniowy o maksymalnej wysokości roboczej 310cm. Średnica rury 28mm. W zestawie adapter umożliwiający montaż JEDNEGO punktu świetlnego. 

DOSTĘPNE : 2 sztuki

CENA: 20 ZŁ SZTUKA

Statyw T na światła 120cm

ATHLETIC LS3 KIT + BELKA 120CM- to statyw oświetleniowy o maksymalnej wysokości roboczej 310cm. Średnica rury 28mm. W zestawie belka umożliwiająca montaż do ośmiu punktu świetlnych.

DOSTĘPNE : 1 sztuka

CENA: 25 ZŁ

ADJ Light Bridge ONE Duratruss rampa oświetlenie

ADJ LIGHT BRIDGE ONE- to rampa oświetleniowa o maksymalnej wysokości roboczej 300cm. Wyposażona w dwie 1.5 metrowe kratownice tri-system o średnicy rurek 16mm. Maksymalne dopuszczalne obciążenie konstrukcji to 100kg.
Rampa umożliwia montaż efektów oświetleniowych na tzw. motylki – dołączamy w zestawie, lub haki, które również możemy dołączyć w cenie.

DOSTĘPNE : 1 sztuka

CENA: 50 ZŁ

Wypożyczając sprzęt w OAZIS EVENTS zyskujesz:

  • Fachową pomoc w razie problemów z konfiguracją.
  • Bezpłatne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu do potrzeb i budżetu.
  • Możliwość przetestowania każdego sprzętu w naszym magazynie.
  • Usługę dowozu, montażu, demontażu i odbioru sprzętu ( na życzenie ).
  • Aż CZTERY doby wypożyczenia w jednej cenie. Np, pożyczasz w piątek – oddajesz w poniedziałek.

 

Siedziba naszej wypożyczalni imprezowej znajduje się w miejscowości Mierzowice k. Prochowic, tj. 15km od Lubina i Legnicy, 20km od Środy Śląskiej.

Jesteśmy największą wypożyczalnią sprzętu imprezowego na terenie zagłębia miedziowego.  Obsługujemy klientów z miejscowości Lubin, Legnica, Polkowice, Głogów, Chojnów, Chocianów, Jawor, Złotoryja, Środa Śląska. Oświetlenie Lubin.