OPINIE ZESPÓŁ OAZIS LUBIN LEGNICA POLKOWICE GŁOGÓW

OPINIE KLIENTÓW

Dowiedz się, co mówią o nas nasze Pary Młode!

KAROLINA

Lepszego zespołu na nasze wesele nie mogliśmy sobie wymarzyć!! Goście weselni bawili się wyśmienicie i gdyby tylko mogli nie schodzili by z parkietu. 5 gwiazdek to za mało należy im się 10 albo i więcej. Polecam z całego serca!!

MONIKA

Rewelacja!!! Nogi jeszcze bolą i pewnie będą boleć! Wasze wykony jak miód dla uszu, nogi same chodziły. Dla nich żadna nuta nie straszna. Piosenka dla taty którą w zaledwie 10 minut  udało się zagrać z przed xxx lat bez żadnego problemu na życzenie( wiśniowy sad) zaparła dech w piersi. Polecam w każdym calu – najlepsza orkiestra na wesele. Pozdrawiam!

TOMASZ

Nie wyobrażam sobie lepiej poprowadzonego/zagranego wesela. Młodzi utalentowani ludzie pełni energii i pasji. Repertuar szeroki, szeroki, szeroki.. Oazis – dzięki za piękne wspomnienia przy świetnej muzycznej oprawie.
państwo Bieleń pozdrawiają

KAMILA

Nawet nie wiem co napisać! Zespół MEGA, naprawdę polecam każdemu! Wszystko dopięte, Jerzy wspaniały człowiek, muzyka super wszystko było po prostu idealnie jestem mega szczęśliwa, że wybrałam was czyli OAZIS. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystko i jeszcze raz naprawdę POLECAM !

AGATA

Polecam z całego serduszka Zespół Muzyczny OAZIS! Jerzy i Klaudia to wyjątkowe osoby, które naprawdę są profesjonalistami i od razu widać, słychać i czuć, że kochają to co robią! Zrobili furorę na naszym weselu! Dziękujemy! Dziękujemy za każdą minutę naszego wesela, za wspaniałe zabawy na oczepinach (tu polecam zwłaszcza karetę), za szybkie reakcje na rodzinne przyśpiewki (Jurek jesteś niezastąpiony i bardzo utalentowany!), a szczególnie za podziękowania dla rodziców – tu pokłony dla Jerzego, bo ma mega niesamowity głos i doprowadził do łez nawet męską część wesela! POLECAM W IMIENIU SWOIM, MOJEGO MĘŻA I GOŚCI WESELNYCH! Jesteście najlepsi!

KRZYSZTOF

Jesteśmy mega zachwyceni, ze w tak ważnym dla Nas dniu o oprawę muzyczna i zabawę zadbał Zespół Muzyczny Oazis. Zespół z ogromnym doświadczeniem scenicznym i prze ogromnym repertuarem. Bardzo fajna przyjacielska atmosfera podczas prowadzenia Naszego przyjęcia weselnego, mega zabawy i praktycznie nie odczuwalne przerwy. Zespół przygotowany na maksa pod każdym względem. Lekko, miło i przyjemnie. Serdecznie polecamy

HALINA

Jeśli szukacie zespołu na swoje wesele, ale i nie tylko, śmiało polecam właśnie ICH. Grają różnorodną muzykę gdzie i wujek z ciocią mogą pobrykać na parkiecie, jak również Młodsi. Na naszym weselu tak dali czadu, że Goście od pierwszej minuty mówili nam, że to był strzał nie w 10 a w 100:) Piękny Wokal Klaudii połączony z umiejętnościami i wokalem Jerzego jest mieszanką wybuchową – całe szczęście na parkiecie:) W dodatku z OAZISKAMI idzie się dogadać dosłownie ze wszystkim. My jako, że mieszkamy za granicą widzieliśmy się z nimi tylko raz osobiście, a czuliśmy, że znamy się od bardzo dawna. Także polecamy ich bardzo gorąco ,a i już wiemy że to nie ostatni raz bawiliśmy się przy ICH muzyce.

IDALIA

Polecam OAZIS. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że rewelacyjnie graja i śpiewają. Goście przy ich muzyce nie schodzą z parkietu, oczywiście czasem idą na kielicha, gdy cichnie muzyka. Ale za chwile wracają do zabawy. Świetne zabawy. Rozrywki na parkiecie. Widać przygotowanie w każdym calu. Zgranie z restauracją ciągły kontakt. Wszystko super. Polecam jak najbardziej, nawet zestresowanym młodym dodają otuchy. Idealna orkiestra na wesele. Dziękujemy!

Więcej opinii o nas przeczytasz na naszym fanpage w serwisie Facebook oraz Google.