OFERTA ZESPÓŁ MUZYCZNY OAZIS LUBIN

OFERTA

Naszą ofertę kierujemy do osób, które cenią sobie muzykę wykonywaną na żywo. Jesteśmy zespołem, który doskonale łączy tradycję z nowoczesnością, stąd bez problemu podczas wesela poprowadzimy rodzinną biesiadę przy stołach z akordeonem, jak również zagramy najnowocześniejszą muzykę elektroniczną zaspokajając gusta tej młodszej części. Jesteśmy świadomi, że mając do wyboru usługę deejay lub zespołu musicie wybierać pomiędzy muzyką nowocześniejszą, w oryginalnych aranżacjach, a weselnymi hitami wykonywanymi często inaczej niż pierwowzór. Dlatego wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom przygotowaliśmy bogaty repertuar utworów muzycznych, w którym każdy odnajdzie coś dla siebie! Zagramy dla babci i dziadka, wujka i cioci oraz kolegów i koleżanek. Najczęściej wykonywaną przez nas muzyką jest Polska muzyka rozrywkowa, aczkolwiek doskonale czujemy się również w największych hitach lat 70-80-90!

Wesele to nie tylko setki kilogramów sprzętu na scenie. ale przede wszystkim umiejętność zabawienia gości i poprowadzenia imprezy w taki sposób, aby każdy mógł powiedzieć, że było to zdecydowanie najlepsze wesele na jakim był!

REALIZUJEMY:

WESELA

SYLWESTER

PRZYJĘCIA URODZINOWE

STUDNIÓWKI

BANKIETY

IMPREZY FIRMOWE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

1. CZY PROWADZICIE WESELA, ZABAWY OCZEPINOWE ?

Zajmujemy się oprawą muzyczną oraz prowadzeniem imprez od A do Z. W przypadku wesel organizujemy oczepiny oraz zabawy oczepinowe, prowadzimy konkursy oraz komentujemy najważniejsze wydarzenia. Podczas zabaw angażujemy wszystkich gości. Prezentujemy wysoką kulturę słowa. Unikamy zabaw dwuznacznych oraz takich, które mogłyby kogoś obrazić. Podkreślamy ważne momenty wesela, takie jak pierwszy taniec, czy podziękowania dla rodziców.

2. DO KTÓREJ GODZINY GRACIE ?

Wesela z naszym udziałem trwają zwykle do godziny czwartej.
Poprawiny do godziny dziewiętnastej, aczkolwiek dopuszczamy możliwość przedłużenia imprezy.

3. CZY ROBICIE DŁUGIE PRZERWY ?

Byliście na weselu gdzie zespół wykonywał 3 utwory i pół godziny siedział, prawda?

Nie z nami!

Gwarantujemy wspaniałą, długą zabawę, przedzieloną krótkimi przerwami.

Nasze bloki muzyczne trwają około 30-90 minut, natomiast przerwy około 15 minut. Czas grania dopasowujemy zawsze współpracując z cateringiem, aby każdy mógł zjeść ciepły posiłek i wyszaleć się na parkiecie.

4. JAKI JEST KOSZT DOJAZDU ?

Do 50 km od Lubina dojazd w cenie. Powyżej tej odległości obowiązuje stawka 1/km, liczona od Lubina do miejsca docelowego w dwie strony.
W przypadku wesel dwudniowych powyżej 50km od Lubina – musicie Państwo zapewnić nocleg zespołowi.

5. JAK ZAREZERWOWAĆ TERMIN ?

Jedyną i ostateczną formą rezerwacji jest wpłata zadatku ,a następnie podpisanie umowy z zespołem w dogodnym dla Was terminie.

6. W JAKIEJ WYSOKOŚCI NALEŻY UIŚCIĆ ZADATEK ?

Wysokość zadatku wynosi 10% wartości umowy.

Weselna biesiada z akordeonem
ZESPÓŁ MUZYCZNY OAZIS - NOWA JAKOŚĆ MUZYKI NA TWOIM WESELU!

Nasze usługi świadczymy w promieniu 150km od LUBINA obejmując województwa dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie oraz lubuskie. Większe miasta w które mieliśmy okazje już odwiedzić to: Legnica, Polkowice, Głógów, Chojnów, Chocianów, Leszno, Rawicz, Zielona Góra, Nowa Sól, Bolesławiec, Jawor, Złotoryja, Wrocław, Jelenia Góra, Świdnica, Wałbrzych, Zgorzelec, Wołów, Środa Śląska, Opole oraz Oława.