OFERTA OFFROAD 4×4

OFERTA

Suzuki Vitara samochód terenowy

Tylko Ty i on – terenowy potwór i jego moc, która jest do Twojej dyspozycji. Stalowa rama, napęd na cztery koła oraz reduktor. Żadnych elektronicznych wspomagaczy. Przejmujesz kontrolę. Wszystko zależy tylko od Ciebie! Wsiadasz?

Zmierz się ze zróżnicowanym terenem, stromymi podjazdami i błotnymi przeprawami. Uwolnij emocje, pokonaj swoje słabości i wjedź w nieznane. Tylko uważaj! Błoto wciąga!

Offroad Przygoda
Adrenalina Offroad 4x4

Wyjątkowa dawka adrenaliny, której nie doświadczysz nigdzie indziej. Sam zdecyduj, czy wolisz ekstremalnie szybki przejazd po wyboistych trasach na fotelu pasażera, czy wolisz wjechać w wymagający teren trzymając kierownicę. Oczywiście jeśli nie brakuje Ci odwagi!
Gotowy? Zapnij pasy!

OFF-ROAD DRIVER

Sam poprowadź samochód po bardzo wymagającym terenie. Poczuj jak auto szuka drogi w grząskim błocie, Pokonaj strome podjazdy i wszystkie napotkane przeszkody. Podczas całego przejazdu nasz instruktor jest do Twojej dyspozycji.

CENA: 199ZŁ

OFF-ROAD TAXI

Wyjątkowo szybki przejazd na fotelu pasażera. Opcja idealna dla młodszych jak i starszych osób, które nie mają prawa jazdy lub nie czują się na tyle pewnie, aby zasiąść za kierownicą. Idealny pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby.

CENA: 129ZŁ

4x4 RESCUE - WYCIĄGAMY Z OPRESJI

Utknąłeś w błocie? Nie możesz wyjechać ze śniegu?

Wpadłeś w poślizg i zsunąłeś się do rowu?

Pomagamy w wyciągnięciu pojazdów z błota lub grząskich nawierzchni przy użyciu naszego samochodu.

605-681-444

Zakopany samochód Audi w błocie

Usługę świadczymy na terenie Prochowic, Lisowic, Kwiatkowic, Motyczyna, Golanki, Redlic, Wielowsi, Gromadzynia, Miłosnej, Osieka, Spalonej, Kunic, Raszowej, Karczowisk, Zaborowa, Grzybowa, Dłużyc, Ścinawy, Ręszowa,