O NAS MAKE UP LUBIN LEGNICA POLKOWICE

OAZIS BEAUTY

Wizaż    –    Stylizacja rzęs    –    Stylizacja paznokci    –    Szkolenia indywidualne

Nazywam się Wioleta Stróżycka,
zajmuję się makijażem profesjonalnym od ponad 5 lat, jest on moją największą pasją i wyzwaniem ❤! to dziedzina, która cały czas się dynamicznie rozwija, zmienia i kreuje nowe trendy. Wizaż sprawia mi masę radości, a uśmiech i satysfakcja na twarzach moich klientek są dla mnie wspaniałą nagrodą i jeszcze większym motorem napędowym 😍 Współpracowałam przy produkcjach telewizyjnych, teledyskach oraz zajmuję się charakteryzacją SFX.
Niezmiernie się cieszę z faktu, że moja praca jest przez Was, drogie klientki, tak pozytywnie odbierana, co skutkuje bardzo szybkim zapełnieniem wolnych terminów, właśnie dlatego postanowiłam poszerzyć zakres oferowanych usług! Dążąc cały czas do tego, by moje klientki, mogły w jednym miejscu skorzystać z kompleksowej obsługi przed każdą ważną  uroczystością,
Z tego też powodu do mojego zespołu w zeszłym roku dołączyła równie uzdolniona Laura, którą miałam przyjemność szkolić od podstaw w zakresie wizażu. To miła i pełna ciepła osóbka, która wysłucha i doradzi taki makijaż, byście mogły cieszyć się cudownym efektem. Dodatkowo Laura zajmuje się stylizacją paznokci metodą żelową i hybrydową.
 
Na mojej stronie  poza makijażem znajdziesz również stylizację rzęs, stylizację paznokci, zabiegi kosmetyczne oraz szkolenia  indywidualne na własny użytek jak i dla wizażystów.
Rozgość się i czuj się jak u siebie!
Jeżeli będziesz miała jakieś pytania, bardzo chętnie na nie odpowiem!
 
 
makeup pink lips makijaz oka uśmiech

Wiola

makijaż brunetka kolorowy niebieskie oko

Laura